Zawartość

 

Najnowsze
Najczęściej czytane
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
facebook twitter rss

Prenumerata poradnika on-line na okres 12 miesięcy. Zgodnie z warunkami zamówienia, faktura za okres 12 miesięcy zostanie przesłana pocztą. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (zgodnie z datą umowy) zaczną przysługiwać Panu/Pani prawa użytkownika, na okres określony w umowie.

Prenumerata może być anulowana jedynie pisemnie, nie później niż 2 tygodnie przed upływem 12 miesięcznego okresu prenumeraty, inaczej subskrypcja zostanie przedłużona na kolejne 12 miesięcy, jeżeli nie zostanie wybrany inny okres.

Cena 12 miesięcznej prenumeraty wynosi 609,00 PLN.
Cena nie zawiera VAT (23 %).

Dobrowolnie wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bieżanowskiej 7, w celu realizacji mojego zamówienia, jak również w celach marketingowych. Państwa dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr133/97, poz. 883). Zapewniamy klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone, prawo do tytułu i licencji jest własnością Dashöfer Holding Ltd. Kopiowanie, przedruk i rozpowszechnianie całości lub fragmentów niniejszej publikacji, również na nośnikach magnetycznych i elektronicznych, bez zgody wydawcy zabronione. Ze względu na stałe zmiany w polskim prawie oraz niejednolite interpretacje przepisów Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone informacje.
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS numer 29647

Używamy plików cookie, żeby ciągle poprawiać jakość witryny.
Dowiedz się więcej.